Holky děkujeme !!!

16. května 2015 se uskutečnilo 1. kolo soutěže Požárního sportu na Praze-Západ v Libni, kterého se zúčasnila dvě družstva našich hasiček. A vedly si vskutku výborně. Naše družstvo A dosáhlo famózního úspěchu, když zvítězilo v rámci 5. obvodu a celkově na Praze-Západ skončilo za družstvem hasiček ze Zlatník na druhém místě. Ani naše družstvo žen B nezklamalo. V rámci obvodu skončilo čtvrté a na Praze-Západ ze šesnácti družstev se umístilo na 9. místě. Děkujeme našim hasičkám za vzornou reprezentaci naší jednoty SDH Psáry a přejeme jim do dalších kol další úspěchy. Závěrem nezbývá než položit otázku:“ Chlapi, co vy na to ?!?! – berte to jako hozenou rukavici!“

Fotografie, na kterých nechybí ani „Miss mokré tričko“ a které ze svého fotoarchivu poskytla velitelka družstva B Ilona Motyčková, najdete ve fotogalerii 2015. Děkujeme.